میل جنسی زنان در کدام روزها بیشتر است؟

0
1796
Loading...
graphicstock.com

میل جنسی زنان در کدام روزها بیشتر است؟

همانطور که می دانید چرخه قاعدگی در شروع میل جنسی زناننقشر دارد چرا که ترشح برخی هورمون ها در روزهای خاصی از هفته بر روی افزایش و کاهش میل جنسی خانم ها تاثیر گذار است.

روزهای افزایش میل جنسی زنان متاهل و مجرد

میل جنسی و بی میلی جنسی زنان تا حدودی با یکدیگر رابطه دارند، روزهایی که زنان به دلیل تغییرات هورمونی دچار افزایش و کاهش در این امر می شوند رابطه مستقیم با تقویت رابطه زناشویی خواهد داشت.نکته قابل توجه در این مسئله تفاوت روزهایی است که زنان مجرد و متاهل میل جنسی بیشتری دارند.میل جنسی زنان

میل جنسی زنان

زنان در کدام روزها میل جنسی بیشتری دارند؟

دانشمندان دانشگاه کاتانیا در ایتالیا بر روی 1189 زن در این زمینه بررسی هایی انجام داده و وضعیت جنسی روزانه شان را از سال 2004 تا 2011 مورد بررسی قرار دادند. نتایج نشان داد که زنان مجرد از دوشنبه تا پنجشنبه میل جنسی بیشتری داشتند، در حالی که زنانی که متاهل بودند جمعه و شنبه فعالیت شان بیشتر بود.

Loading...

تفاوت روزهای افزایش میل جنسی زنان متاهل و مجرد

تحقیقات نشان می دهد که هورمون های جنسی در چرخه ی قاعدگی زن در بدن او ترشح می شود، مانند هورمون استرادیول و پروژسترون، که بر روی میزان تمایل جنسی او تأثیر می گذارد و به داشتن رابطه جنسی بیشتر می انجامد.

زنان کدام روزها تمایل بیشتری به رابطه جنسی دارند؟

در زمان درگیری در چرخه ی قاعدگی، زنان مجرد در شروع آن میل بیشتری داشتند، در شرایطی که هورمون استرادیول میزان رسیدگی تخمدان را کنترل می کند، و در حالی که زنانی که متاهل بودند در آغاز و پایان این چرخه میزان فعالیت جنسی شان بیشتر بود و این نشان می دهد که ترشح هورمون پروژسترون در آنها بیشتر ترشح شد. جالب است بدانید که محققان معتقدند در مرحله پایانی این دوره، رابطه جنسی برای زنان متاهل بیشتر در راستای تلاش برای جلوگیری از بارداری رخ می دهد- بر خلاف این حقیقت که بارداری در این دوره نیز همچنان امکان پذیر است.

منبع:سیمرغ

 

Loading...

جواب دهید

نظر دهید
لطفا نام خود را وارد کنید