طالع بینی ماهانه /ماه آذر بر شما چه خواهد گذشت؟

0
5423
Loading...

 

طالع بینی ماهانه /ماه آذر بر شما چه خواهد گذشت؟

در این بخش طالع بینی ماهانه هر فرد را، با توجه به ماه تولدش، آورده ایم. اگر شما هم دوست دارید که از طالع این ماه خود آگاه شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

● فروردین
مدتی است که از نحوه رفتار و گفتار نزدیکانتان که مطابق میل شما قدم بر نمی دارند آزرده خاطر شده اید باید به این نکته توجه داشته باشید که شما هرگز قادر نیستید نحوه برخورد و رفتار آنان را مطابق میل خود تغییر دهید اما می توانید به شیوه های مناسب رفتارهای سازگارانه را پروش دهید. همیشه رفتارهای خوب را تحسین و تشویق و پاداش دهید و انتقادهای سازنده و مثبت برای رفتارهای بد داشته باشید.

● اردیبهشت
در مورد کاری که می خواهید انجام بدهید لازم است فکر و طرحی روشن پیرامون آن در ذهن تان داشته باشید و بعد از تجزیه و تحلیل آن کارتان را شروع کنید. اهداف و خواسته های بالایی مد نظرتان است . برای رسیدن به آن باید تلاش کرد وافر از عهده انجام و برآورده شدن توقعات برخواهید آمد البته باید توجه داشته باشید که توقعتان معقول باشد

● خرداد
از سوی یکی از دوستان نزدیکتان مورد انتقاد قرار می گیرید اما نباید بهراسید چون انتقاد و گله به معنی از دست رفتن مهر و محبت نیست کافی است شجاعت پذیرش اشتباهات خود را داشته باشید خواهید دید که جایگاه عاطفی محکم تری نزد او پیدا می کنید . احساس کسالت و خستگی شما با یک سفر چند روزه بر طرف خواهد شد . گشایش مالی قابل توجهی برایتان پیش آمده است اما از پس انداز و آینده نگری هم نباید غافل بشوید

Loading...

● تیر
طی روزهای آتی در انتظار تغییر و تحولات جالبی باشید که دیدگاه شما را تغییر خواهند داد. به زودی از شما خواسته می شود که در یک اقدام خداپسندانه شرکت کنید. پس تعلل نکنید و به کمک دیگران بشتابید. ملاقاتی غیرمنتظره با یک دوست قدیمی خاطراتی شیرین را برایتان تداعی می کند و این دیدار سرآغاز دیدارهای مجدد و مفید خواهد شد . این فرصت را مغتنم بشمارید چرا که در کنار معنویت مادیات هم به سراغتان خواهد آمد

● مرداد
قدم در مسیری تازه گذاشته اید اما موانعی پیش روی شما قرار می گیرند . اجازه ندهید این موانع شما را از ادامه باز دارند . در سایه همت و تلاش قادر خواهید بود تمامی موانع را از پیش رو برداشته به خواسته های خود برسید . فرصتی به دست می آورید که نشان بدهید شایستگی مدیریت را دارید باید بهترین استفاده را از این فرصت ببرید . نظرات خود را بدون هیچ گونه تعارفی در مورد مساله ای که به آن ایمان دارید بیان کنید و نگران هیچ چیز نباشید.

● شهریور
اتفاقی رخ داده که قدری شما را بر افروخته کرده است بهتر است با همان خونسردی و اخلاق خوش با این مساله مواجه بشوید تا بهتر نتیجه بگیرید . در مورد مساله ای که بحث آن در در خانواده مطرح شده است بهتر است نیت واقعی خود را به اعضای خانواده خود اطلاع دهید تا آنها بی جهت روی شما حساب باز نکنند و سوء تفاهمی ایجاد نشود یک مورد حقوقی پس از مدتها به نفع شما حل می شود و نفس راحتی از این بابت می کشید . در یک مذاکره مهم ابراز عقیده از جانب شما گره ای نسبتاً پیچیده را باز می کند .

● مهر
نگرانی تان درخصوص یکی از اعضای فامیل برطرف می شود و از بهبودی وضعیت او شما هم خوشحال خواهید شد. خوشبختانه شما دارای یک ویژگی مهم هستید که هر چه مشکلات بیشتر بشود تلاش شما هم بیشتر خواهد شد .اعتماد به نفس شما موجب می شود که از یک بحران روحی به سلامت عبور کنید . خرید حیاتی و مهمی که مدتها ذهن شما را مشغول کرده و آرزوی آن را داشتید سرانجام امکان پذیر می شود .

● آبان
تصمیم دارید در زمینه ای جدید شروع به فعالیت کنید. کمترین نگرانی و ترسی به دل راه ندهید چرا که توان انجام آن را دارید ضمن این که تغییر و تحول چشم گیری در وضع زندگی شما ایجاد خواهد کرد. فردی که دچار شرایط سخت شده بود و به او کمک کرده بودید این روزها به سراغتان می آید و در کمال تعجب به یاری تان می شتابد . یک هدیه غافل کننده شما را خوشحال می کند و موجب می شود به علاقه و احترام آن فرد نسبت به خود آگاه شوید

● آذر
ایده های جدید و بکری به ذهنتان راه خواهند یافت که باید نسبت به عملی کردن آنها اقدام کنید و زمان را از دست ندهید . فرصت هایی عالی برای برقراری ارتباط های هدفمند با دیگران برای تان فراهم شده است که باید از این موقعیت نهایت استفاده را ببرید. موفق به کشف موضوعی خواهید شد که غافلگیرتان می کند . روزهای سرشار از انرژی و انگیزه پیش روی تان قرار دارد.

● دی
احساسات قوی و توان مندی به سراغتان خواهد آمد که باید در صدد شناسایی صحیح و دقیق آنها باشید . یا یک برنامه ریزی حساب شده و کارآمد بالاخره سبک و سیاق زندگی تان به نحو عالی و با شکوه تغییر خواهد کرد و درست منطبق بر میلتان خواهد شد . در محیط کارتان یا محل تحصیل تان با دوستی تازه وارد مواجه می شوید که از نظر اخلاقی با هم تفاهم پیدا می کنید که این تازه وارد به یکی از دوستان صمیمی شما مبدل خواهد شد

● بهمن
به زودی زندگی تان رنگ و بویی تازه می گیرد و شما احساس می کنید که این هدیه و زندگی نو را فقط خداوند می توانسته برای تان فراهم کند . روزهای بسیار شادی پیش رو دارید با خبرهای بسیار سرنوشت ساز و درهایی که پشت سرهم به روی شما باز می شوند . بذرهای کوچک آرزو به زودی مبدل به درختان بزرگ و تنومند می شوند . کاری به شما محول می شود که بازتاب آن غیرقابل تصور است . خودتان را برای رویارویی با لحظات بی نظیر زندگی آماده کنید .
● اسفند
در زندگی صاحب مقام و منزلتی می شوید که سزاوار آن هستید . به یک ماموریت می روید که نتایج آن بر زندگی تان تاثیر گذارخواهد بود. تغییرات مهمی در حوزه کاری تان اتفاق می افتد که به نظر می رسد مطلوب باشد . همین تغییرات در جهتی حرکت خواهد کرد که در نهایت به سود شما تمام می شود. از شما انجام کاری خواسته می شود که در این رابطه باید هوشمندانه تصمیم بگیرید .

Loading...

جواب دهید

نظر دهید
لطفا نام خود را وارد کنید