تست روانشناسی از روی علاقه به بو ها/تست بسیار جالب و واقعی

0
15331
Loading...
graphicstock.com

تست روانشناسی از روی علاقه به بو ها/تست بسیار جالب و واقعی

ما اینبار  تست روانشناسی از روی علاقه به بو ها را برای شما آماده کرده ایم که بسیار واقعی و جالب است در ادامه بخوانید …

با ما همراه باشید!

شما بیشتر به کدام بو علاقه مندید؟

١:بوي كلر در استخر

٢:بوي كباب و همبرگر

Loading...

٣:بوي سبزه و گل

٤:بوي كرم ضد آفتاب

٥: بوي بچه و كودك

آلن هریس محقق و استاد دانشگاه ، درباره اهمیت رایحه و حس بویایی می گوید:”حس بویایی شما، در مغز و دقیقا در منطقه احساسات اولیه واقع شده است.
به همین علت است که ارتباطات بویایی تشکیل شده در دوران کودکی، می تواند شخصیت رفتاری شما و سازه های ثبت آن را در دوران نوجوانی و جوانی شکل دهد.
بنابراین آن بوی خوشی را که حس می کنید لحظات بسیار شادی را برای شما به وجود می آورد از بین گزینه های زیر انتخاب کرده و ببینید که ” رایحه ” شخصیت شما چه رنگ و بویی دارد !؟
تذکر :برای شناخت صحیح پاسخ تست و مبهم نبودن . از گزینه های زیر، فقط یک گزینه را انتخاب نمایید

١:بوي كلر در استخر

مطالعات نشان می دهد کسانی که بشدت به بوی تند و تیز کلر در آب استخر علاقه مندند افرادی مخاطره جو و اهل ریسک هستند که مدام به دنبال کسب تجربیات جدید هستند.شما عاشق تجربه کردن و در نتیجه شوکهای غیر آشنایی هستید که یکباره بر شما فرود می آید.

٢:بوي كباب و همبرگر

تحقیقات نشان می دهد که بودن با خانواده برای شما از اهمیت فراوانی برخوردار است و بدین ترتیب همیشه از استرس کمتری نسبت به دیگران بر خوردارید. شما تلاش می کنید تا تمام اوقات فراغت خود را با آنها بگذارنید

٣:بوي سبزه و گل

آیا به خاطر می آورید که همیشه پدرتان را در کارهای مربوط به گل و گیاه و یا مادرتان را برای آماده کردن میز غذا و جمع کردن آن، کمک میکردید؟کسانی که عاشق بوی چمنهای تازه کوتاه شده و یا گل و سبزه هستند،افرادی مسولیت پذیر و دلسوزند و هرگز کاری را در نیمه راه رها نمی کنند. شمابا بوی طبیعت زنده اید و این یعنی شادکامی و سرزندگی،یعنی حیات و شما این حیات بدست آمده از طبیعت را با هیچ چیز عوض نمی کنید!

٤:بوي كرم ضد آفتاب

شما فردی فعال، برون گرا و با نشاط هستید که شادترین لحظات زندگیتان مربوط به زمانی است که در حال انجام فعالیتی هستید! یک سحرخیز واقعی که با اعتماد به نفس بسیار می تواند روز را به خوبی آغاز کند.

٥: بوي بچه كودك

بوی شیرخشک بچه همیشه شما را سست می کند و بوی نوزادان معمولا حسی غریب را در شما زنده می کند!حسی که به واسطه آن، خانواده بیش از همه چیز برایتان اهمیت می یابد.شما همانند مادران خانه دار و یا مردانی که عاشق زن و بچه خود هستند،دوست دارید تمام وقت خود رادرخانه بگذرانید و از بودن با نوزاد خود لذت می برید!بوی خوش شیری که همیشه از او می آید، بی اختیار شما را به سمت خانه می کشاند تا بهترین لحظات را با او سپری کنید.شما در خانه بودن، آن هم به دور از هرگونه هیاهو و جنجال را به همه چیز ترجیح می دهید.

Loading...

جواب دهید

نظر دهید
لطفا نام خود را وارد کنید