روانشناسی عکس / شخصیت شناسی از روی عکس پروفایل افراد ! بسیار جالب است

0
3924
Loading...
graphicstock.com

روانشناسی عکس / شخصیت شناسی از روی عکس پروفایل افراد ! بسیار جالب است

اگر شما نیز به دنیای مجازی علاقه مند هستید با مطالعه روانشناسی عکس پروفایل با چگونگی خصوصیات اخلاقی خود و دیگران بهتر آشنا شوید و شخصیت دیگران را از روی عکس پروفایل بهتر بشناسید.

با مطالعه روانشناسی عکس پروفایل می توانید تا حد زیادی به اسرار و رمز و رازهای شخصیت افراد مختلف پی ببرید، از طرفی باید بدانید عکس پروفایل شما گویای خصوصیات و ویژگی های شماست و بر اساس آگاهی در این زمینه عکس مناسب را برای پروفایل انتخاب و مورد استفاده قرار دهید. از این رو اطلاع از روانشناسی ویژه عکس پروفایل اهمیت زیادی برای افرادی که اهل دنیای مجازی می باشند دارد. در این مقاله با چگونگی شخصیت شناسی از روی عکس پروفایل آشنا می شوید. تا پایان همراه ما باشید.

شخصیت شناسی از روی عکس پروفایل!

شخصیت وظیفه شناس

آدم های وظیفه شناس بیشتر عکس هایی که می گیرند طبیعی و رنگی و روشن باشد. آن ها ترجیح می دهند عکس هایی که می گیرند واضح و رسا باشد. شاید دلیلش این باشد که افراد وظیفه شناس و دقیق ترجیح می دهند همان چیزی را انجام دهند که از آن ها انتظار می رود.

شخصیت تجربه اندوز

افرادی که دارای شخصیت تجربه اندوز هستند خلاقیت بالایی دارند و عکس های پروفایل آن ها واضح تر و با کنتراست بالاتر است. عکس های این افراد هنری و غیرعادی است و صورت شان کل قاب عکس را می گیرد.

شخصیت برونگرا

Loading...

واضح است که شخصیت برون گرا تمایل بیشتری به عکس های گروهی (رنگی و روشن) دارند و حتی در عکس پروفایل هم از عکس های گروهی استفاده می کنند. آن ها در عکس های گروهی بسیار شاد و بشاش ظاهر می شوند.

شخصیت روان رنجور

عکس های ساده و بی رنگ و رو نشانه شخصیت روان رنجور است. این افراد ترجیح می دهند برای پروفایل از عکس های خالی استفاده کنند یا چهره شان در عکس مشخص نباشد.

شخصیت سازشکار

آدم های خوب لزوما عکاس های خوبی نیستند. شخصیت های سازشکار عکس های نسبتا ضعیفی از خودشان در پروفایل قرار می دهند اما در این عکس ها لبخند به لب دارند و شاد هستند.

لطفا با دوستان خود به اشتراک بذارید و بگویید برای شما درست بود یا خیر ؟!

 

Loading...

جواب دهید

نظر دهید
لطفا نام خود را وارد کنید